English Vocabulary

55,000 تومان
تسلط بر بخش واژگان ، مهارتی است که در همه ی سطوح مورد نیاز زبان آموزان میباشد. هیچ راه میانبر و کوتاه شده ای نیز موفق نخواهد بود مگر اینکه بصورت علمی و با تداوم و برنامه بر آن مسلط شوید.
مشاهده نمونه درس ها
English Vocabulary

English Vocabulary

English Vocabulary

آموزش واژگان پایه تا پیشرفته

  • واژگان پایه + متوسط + پیشرفته
  • شامل +50 وبدرس الکترونیک
  • توضیحات و خلاصه درس
  • نکات برجسته توسط استادغفاریان
  • پشتیبانی ، آزمون، و رفع اشکال
  • ارایه در 12 هفته
  • اعتبار اکانت 90 روز
  • هزینه بسته ی کامل 55 هزار تومان
  • امکان افزودن کلاس خصوصی حضوری و یا ویدیویی زنده اسکایپ

 vocab-micropacks

 

توضیحات بیشتر و خرید بسته های نانو پک واژگان - به جدول روبرو توجه کنید.

 

بسته های آموزشی

تمام افرادی که در یک آزمون استاندارد زبان شرکت میکنند ، می دانند که باید به حداقلهای واژگانی مسلط باشند. در این بسته ها ، واژگان را بر مبنای طرح درس دانشگاه کمبریج و با انتخاب و توضیحات استاد غفاریان ، در سه سطح پایه ، متوسط، و پیشرفته به شما آموزش می دهیم. این بسته اختصاص دارد به درسهای اول تا ششم.
تمام افرادی که در یک آزمون استاندارد زبان شرکت میکنند ، می دانند که باید به حداقلهای واژگانی مسلط باشند. در این بسته ها ، واژگان را بر مبنای طرح درس دانشگاه کمبریج و با انتخاب و توضیحات استاد غفاریان ، در سه سطح پایه ، متوسط، و پیشرفته به شما آموزش می دهیم. این بسته اختصاص دارد به درسهای هفتم تا دوازدهم.
تمام افرادی که در یک آزمون استاندارد زبان شرکت میکنند ، می دانند که باید به حداقلهای واژگانی مسلط باشند. در این بسته ها ، واژگان را بر مبنای طرح درس دانشگاه کمبریج و با انتخاب و توضیحات استاد غفاریان ، در سه سطح پایه ، متوسط، و پیشرفته به شما آموزش می دهیم. این بسته اختصاص دارد به درسهای سیزدهم تا هجدهم.
تمام افرادی که در یک آزمون استاندارد زبان شرکت میکنند ، می دانند که باید به حداقلهای واژگانی مسلط باشند. در این بسته ها ، واژگان را بر مبنای طرح درس دانشگاه کمبریج و با انتخاب و توضیحات استاد غفاریان ، در سه سطح پایه ، متوسط، و پیشرفته به شما آموزش می دهیم. این بسته اختصاص دارد به درسهای اول تا چهارم از سطح intermediate.
برای کسب نمرات بالا در آزمونهای استاندارد انگلیسی از جمله آیلتس و تاقل ، تسلط بر واژگان پیشرفته ، اصطلاحات ، و بخصوص فعلهای پیشرفته ، یک امر ضروری است. برای درک مطلب ، نگارش ، و یا گفتار سطح بالا به این بسته ی واژگانی نیازمند خواهید بود. روشهای یادگیری واژگان ، و تمرین و آزمون شما را تا سطح قابل قبولی پیشرفته یا advanced خواهد کرد.
برای کسب نمرات بالا در آزمونهای استاندارد انگلیسی از جمله آیلتس و تاقل ، تسلط بر واژگان پیشرفته ، اصطلاحات ، و بخصوص فعلهای پیشرفته ، یک امر ضروری است. برای درک مطلب ، نگارش ، و یا گفتار سطح بالا به این بسته ی واژگانی نیازمند خواهید بود. روشهای یادگیری واژگان ، و تمرین و آزمون شما را تا سطح قابل قبولی پیشرفته یا advanced خواهد کرد.
برای کسب نمرات بالا در آزمونهای استاندارد انگلیسی از جمله آیلتس و تاقل ، تسلط بر واژگان پیشرفته ، اصطلاحات ، و بخصوص فعلهای پیشرفته ، یک امر ضروری است. برای درک مطلب ، نگارش ، و یا گفتار سطح بالا به این بسته ی واژگانی نیازمند خواهید بود. روشهای یادگیری واژگان ، و تمرین و آزمون شما را تا سطح قابل قبولی پیشرفته یا advanced خواهد کرد. سه درس دیگر از مهمترین واژگان پیشرفته ی آکادمیک / جنرال را فرا خواهید گرفت.

پشتیبانی

پشتیبانی بسته های آموزش آیلتس چگونه است؟

ارایه ی برنامه درسی و مطالعه ، با سیستم EPR یا کاهش احتمال خطا
پشتیبانی عمومیِ علمی توسط مشاوران برجسته از طریق سیستم ticketing
حمایت فنی توسط تیم تکنیکال: از طریق سیستم ticketing
پاسخگویی تلفنی در موارد لزوم
ارایه برخی مطالب عمومی ، ریز درسها ، و آپدیتها از طریق کانال تلگرام و یا ایمیل شخصی

در هر دوره ی کامل چه مواردی دریافت می کنم؟

وب درسهای آیلتس و نکات

تعداد 100+ درسنامه ی انحصاری استاد غفاریان شاملِ خلاصه درس ، نکات ، و استراتژی ها ،
خدمات پشتیبانی علمی و فنی
حاشیه نویسی و توضیحات روی برخی فایلهای الکترونیک
اکانت انفرادی برای هر نفر تا 3 ماه

یک عدد دی وی دی کتابخانه ی الکترونیک

یک عدد دی وی دی شامل 200+ فایل صوتی ، تصویری، متنی و کتابچه ی الکترونیک

نقشه راه هوشمند و 3 عدد کتاب

یک عدد پوسترنقشه ی راه هوشمند
سه عدد کتاب درس و تمرین آیلتس

تعداد 4 تا 8 نوبت برنامه درسی هوشمند

تعداد 8 نوبت برنامه ی درسی در قطع بزرگ که تصویر آنرا از همین صفحه دانلود می کنید و پس از پرینت گرفتن روی دیوار یا میز کار خود نصب می کنید و طبق دستورالعمل پی گیری می کنید.

Loading

یادتون نره!

تک خالِ برنده ی مجموعه ی جزوه ها و کتاب های الکترونیک ما ، نقشه ی راه اینتراکتیو (تعاملیِ) که همراه هر دوره ارایه میشه ، و امیدواریم بتونه شما رو از خطا کردن و به بیراهه رفتن حفظ کنه ، البته اساتید و مولفانِ برتر کشور ، مشاوران برجسته ، و استفاده ی بهینه از امکاناتِ وب نیز جایگاه خودشون رو دارن.

Jozweb Logo

مرکز ارائه درسنامه های الکترونیک اساتید برتر کشور بهمراه خدمات مدرن وب